06 Vetom 2.25 - kapky 10 ml

06 Vetom 2.25 - kapky 10 ml

Biologicky aktivní přípravek Vetom 2.25

595 Kč

Výrobce: ООО НПФ «Исследовательский центр»

Návod k použití   Informace v ruském jazyce: http://vetom.ru/index.php/bav-2-25

Složení
Kukuřičný extrakt, fermentované bakterie Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10642 (DSM 24614) a Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10643 (DSM 24615), chlorid sodný, destilovaná voda.

Forma
Vetom 2.25 je kapalina od světle žluté až tmavě hnědé barvy, se specifickým zápachem. Může se jednat o nerozpustný zbytek.
K dispozici v lahvičkách ze skla nebo polymeru. Každá lahvička je balena v krabičce a je opatřena návodem k použití.

Rozsah aplikace
Biologicky účinná látka Vetom 2,25 se používá jako dodatečný zdroj probiotických mikroorganismů pro obnovu lidského těla.
Účinek se projevuje díky vlastností bakterií Bacillus amyloliquefaciens, které se množí ve střevě, vylučují proteolytické, amylolytické, celulolytické enzymy, biologicky aktivní látky, které inhibují růst a vývoj patogenních a podmíněně patogenních mikroorganizmů. Protože tento proces převádí střevní mikrobiální prostředí na odpovídající evolučně současnou normu, očistí se střevní stěny od nestravitelných zbytků potravin, což podporuje aktivní odvod toxinů z těla, plynulé zásobení biologicky aktivními látkami a živinami. Pod vlivem Vetom 2,25 se normalizuje: trávení, absorpce a metabolismu železa, vápníku, tuků, bílkovin, sacharidů, triglyceridů, aminokyselin, dipeptidů, cukrů, soli žlučových kyselin, kyselost média v gastrointestinálním traktu. Aplikace přípravku Vetom 2.25 pomáhá udržovat lidské tělo zdravé.

Dávkování a podávání
Vetom 2,25 se podává perorálně.
Násobnost a trvání příjmu Vetom 2,25 je přímo závislá na stavu lidského těla.
Dávkování viz https://www.vetomcz.cz/popis Pokud užíváte kapky, platí, že jedna tobolka se rovná 4 kapkám
Vetom 2.25 není návykový.

Kontraindikace
Nedoporučuje se v případě individuální intolerance ke složkám přípravku.

Interakce s jinými přípravky
Vetom 2.25 zvyšuje účinnost přípravků a snižuje jejich negativní vedlejší účinky na lidské tělo.
Vetom 2,25 by neměly být používány perorálně spolu s antibiotiky a jinými léčivy založenými na probiotických mikroorganismech.
Přijatelné kombinované použití Vetom 2,25 a antibiotika za použití různých způsobů a metod jejich užití. Například: antibiotikum - ve formě injekce a Vetom 2,25 - perorálně.

Podmínky skladování
Skladujte při teplotě (0-10) ° С. Přeprava a dočasné skladování při teplotě 10 ° C až 30 ° C včetně po dobu 18 dnů je povoleno.
Po otevření lahvičky musí být přípravek uchováván nejvýše 1 týden při teplotě 0 až 10 ° C.
Doba použitelnosti - 2 roky od data výroby.
Nejedná se o lék.

Poznámka:
Přípravky Vetom 1.23, Vetom 2.25, Vetom 2.26, Vetom 3.22, Vetom 4.24 působí v principu stejně. Jako aktivní složku používají různé mikroorganismy, které působí v různých částech střeva a produkují do životního prostředí jiné spektrum biologicky aktivnchí látek. V tomto ohledu je konečný dopad na lidské tělo odlišný. Pro maximální účinek, pozitivní vliv, je nutné aplikovat všechny Vetomy střídavě pro účinné čištění střev od patogenní a oportunní patogenní flóry.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení