ALMAG-01

ALMAG-01

Fyzioterapeutický přístroj ALMAG-01 - moderní způsob řešení problémů zad a kloubů, na osteochondrózu, onemocnění žaludku a zranění muskuloskeletálního systému.

8580 Kč

Výrobce: ELAMED, Rusko

Přístroj je certifikovaný pro EU. NÁVOD

Text je převzatý ze stránek výrobce:

Moderní přístroj ALMAG-01 je určen k terapii u řady problémů:

 • Artritida
 • Artróza
 • Osteochondróza hrudní a bederní páteře.
 • Zranění muskuloskeletálního systému.
 • Vegetativní vaskulární dystonie.
 • Dna
 • Neuralgie.
 • Gastritida, pankreatitida, vřed.
 • Bronchiální astma.

Používá se v zahraničních lékařských zařízeních již 15 let.

Fyzioterapeutický přístroj ALMAG-01 - moderní způsob řešení onemocnění zad a kloubů


Překonejte bolest a tuhost!
Vysoce kvalitní léčba kloubů a páteře je neefektivní bez fyzioterapeutického přístroje ALMAG-01 .

Již více než 15 let se zařízení úspěšně používalo jako součást komplexní léčby kloubů a páteře v klinických a domácích podmínkách. Vysoký terapeutický účinek přípravku ALMAG-01 je založen na terapeutickém účinku pulsujícího magnetického pole.

Díky přesným vlastnostem umožňuje ALMAG-01:

 • odstranit bolest;
 • zastavit zánětlivý proces
 • zastavení degenerativních změn;
 • zlepšit výkon a kvalitu života.

Užitečné dovednosti ALMAG-01:

 • snižuje viskozitu krve, zlepšuje kapilární propustnost, normalizuje metabolismus a krevní oběh;
 • řeší problém výživy a nedostatku kyslíku v nemocném orgánu a okolních svalech, zásobuje tkáně imunoglobuliny a stavebními bílkovinami;
 • rychle dodává účinné látky a pomáhá je absorbovat,
 • vytváří podmínky pro obnovu nebo stabilní remisi.

Přístroj normalizuje vitalitu těla, obnovuje funkce orgánů, zlepšuje pohyblivost a životně důležitou aktivitu.

V rané fázi onemocnění nebo při prevenci exacerbací může ALMAG-01 úspěšně působit jako monoterapie pro artritidu, artrózu, osteochondrózu, dnu, traumatické poranění.

 

Výrazné vlastnosti zařízení ALMAG-01


Proč zvolit ALMAG-01?

 

 • ALMAG-01 nejen odstraňuje bolest, otoky, křeče, tuhost, ale také léčí příčiny artritidy, artrózy, osteochondrózy , vytváří dlouhotrvající a trvalý účinek.
 • ALMAG-01 je jedinečný domácí lékařský vývoj pro léčbu zádech a kloubů .
 • Již více než 16 let vyrábí společnost ALMAG-01 společnost ELAMED , vedoucí ruského lékařského vybavení , certifikovaná podle mezinárodních standardů kvality .
 • Než se dostanete na police lékáren, špičkové technologie ALMAG - 5 let prošly zkouškami a schváleními . Fyzikální a strukturní charakteristiky zařízení byly kalibrovány na mikrony, což vytváří skutečně efektivní a pohodlný prostředek pro řešení kloubních problémů.
 • Z přenosných zařízení je silný a bezpečný ALMAG-01 má cennou schopnost směrovat magnetické impulzy do hloubky 8 cm , překonat tloušťku svalů, oděvu a dokonce i sádry.
 • ALMAG-01 se příznivě srovnává s jinými magnetoterapeutickými zařízeními tím, že optimálně kombinuje profesionální terapeutické schopnosti s lehkostí a pohodlností při použití na vlastní potřebu.
 • Více než 2 500 000 lidí na celém světě již zvolilo ALMAG-01, protože je obtížné najít účinnější prostředek proti ztuhnutí a bolesti. Vraťte zpět svobodu pohybu!

 

Pacienti a jejich blízcí cítí odlehčení díky úlevě od bolesti, znovuzískání snadného pohybu, zvýšenou pracovní kapacitou, energií a náladou!

Nezapomeňte, že pokud pravidelně používáte pouze ALMAG-01, můžete očekávat vynikající výsledky.

Důležité! Často lékaři v případě artritidy, artrózy, osteochondrózy, zlomenin předepisují dvoudenní magnetoterapeutické procedury a bez domýcího použití je prostě nemožné provést kompetentní léčbu.

Proto je domácí spotřebič velmi komfortní: můžete si vybrat nejvhodnější čas pro použití, pocit uvolnění a uvolnění, kombinace působemí s příjemným odpočinkem, sledování televize, čtení vaší oblíbené knihy.

Navíc vám to vůbec nebrání dodržovat všechna pravidla fyzioterapie vlastním přístrojem: nepřekračujte, nepřepínejte a odpočiňte si po proceduře.


Vědecký vývoj na přelomu století XX - XXI


Účinek fyzioterapeutického aparátu ALMAG-01 je založen na biofyzikálním základě.

Autor přístroje je uznávaným vynálezcem Ruské federace, inženýr Jurij Berlin, vědecká spolupráce byla provedena vědci první lékařské akademie  I.A. Sechenova. Po více než 5 let specialisté vědeckotechnického centra společnosti ELAMED důkladně ověřili všechny parametry.

Věnujte pozornost tomuto: magnetické pole bylo zavedeno do komplexní terapie ve 30. letech dvacátého století - čas velkého skoku ve vědě. Tehdy se ukázalo, že magnetické pole umožnilo ladit procesy obnovy, během Velké vlastenecké války použili vojenští lékaři magnetický faktor při ošetřování zraněných, aby je mohli rychle vrátit do služby.

A na konci století profesor, ředitel laboratoře kosmobiologie na Kalifornské univerzitě Eyde, zjistil, který rozsah frekvence pulsů je nejúčinnější pro léčení artritidy, artrózy a osteochondrózy . Tento indikátor - 6 Hertzů - má ALMAG-01.

Díky ověřeným parametrům ALMAG-01 normalizuje metabolismus na úrovni buněk, eliminuje základní příčinu onemocnění , zvyšuje mikrocirkulaci krve, zlepšuje vstřebávání léků, zlepšuje zásobování tkání a kyslíku do tkání, odstraňuje rychleji z produktů rozpadu - imunitní zranění, eliminuje bolest, otok a zánět , stárnutí kloubů a páteře.

Cílem ALMAG-01 je svoboda pohybu a radost z aktivního života!

 

ALMAG-01 - pýcha společnosti ELAMED

almag
Ocenění / Úspěchy
Terapeutický účinek a kvalita zařízení jsou potvrzeny v průběhu mnoha studií. Přečtěte si zkušební protokoly, podívejte se na certifikáty a odborná stanoviska, včetně mezinárodních.

 

Zobrazit zkušební protokoly, certifikáty, testy aplikací a další dokumenty (rusky).


Důvody pro výběr ALMAG-01:
Výrazně urychluje zotavení nebo nástup trvalé remise.
Poskytuje dlouhodobý příznivý účinek.
Je kombinována s různými léčivými a fyzioterapeutickými činidly, což zvyšuje celkový výsledek.
Měkká, jemná akce kombinovaná s efektivitou. ALMAG-01 má minimální počet kontraindikací a často se stává jediným východiskem, například u starších a oslabených pacientů, pro které je zakázáno předepisovat mnoho léků.
Zlepšuje výkon, činnost, svobodu pohybu a kvalitu života! Dokonce i s chronickým onemocněním můžete plně žít!
Ne méně než stacionární protějšky, ale malé, snadno ovladatelné, lehké, mobilní . Můžete si s sebou vzít práci, do země, odpočívat - hodí se i do každodenního vaku a umožní vám neztrácet důležité postupy.
Nálezy pro rodinu první pomoci: vhodné i pro děti od 1 roku - děti také často trpí muskuloskeletálními problémy a mnoho drog je kontraindikováno kvůli jejich věku.


K dispozici. Pomáhá ušetřit rodinný rozpočet, aby se náklady na léčbu snížily dvakrát, což potvrzuje IPO "Společnost pro farmakoekonomický výzkum" (příznivá cena , zásoby výrobce, prodej za nízké ceny , snížení počtu drahých léků).
Domácí ošetření znamená klid a pohodlí. S vlastním přístrojem není obtížné dodržovat všechna pravidla (pravidelnost, klid, žádné přetížení a hypotermie), což znamená, že kvalita léčby bude nejlepší!
Recenze Kontrolou lidí to prošlo!
Přečtěte si recenze o ALMAG-01 a jeho účinnosti.


Sergej, Saransk

Ahoj všichni.
Řekněte svůj příběh.
Jsem šťastný majitel dvou intervertebrální kýly už asi 15 let. Po dobu prvních 10 let se záchvaty diklofenaku dobře vypořádaly s bolestí zad, ale lék přestal léčit.
Na radu kamaráda začal navštěvovat osteopat. Po prvním postupu jsem zapomněl na bolest po dobu 2,5 roku. Po druhém kurzu - po dobu jednoho roku. Třetí průběh procedur nedal nic - bolest zad nevycházela. Osteopath udělal bezmocné gesto. Bolest začala "dávat" levému kolenu.
V tomto okamžiku jsem náhodou potkal kolegu se stejným problémem a řekl mi o almagu. Upřímně jsem patřil těmto zařízením, aby mi to lehce "nedůvěřovali". Ale v té době neexistovala žádná zvláštní volba. Rozhodla se "riskovat" peníze.
Almag-01 mě koupil v červnu posledního (2016) roku. První session ukázala, že zařízení skutečně funguje. Ne, bolest neodstoupila, ale záda mi začala nějak jinak "bolet". Vzpomínám si, že když jsem byl velmi inspirován. Podstoupil jsem kompletní léčbu - 20 procedur, 2 procedur denně, ráno a večer. Nevzpomínám si, který z nich je v řadě, ale do konce kurzu byla bolest v zádech úplně pryč.
Štěstí nevěděla žádné hranice, ale bolest v koleni v té době zůstala.
Vynaložilo dalších 20 procedur na nohu, tj. měl pod nohama almag z boku ke kolenu. Na konci kurzu byla bolest v noze úplně pryč.
Nehodlala jsem okamžitě napsat recenzi, protože nebylo jasné, jak dlouho bude trvat léčba.
Uplynul rok, neudělal léčení po dobu jednoho roku, ale neměl ani v ruce. Nepamatuji si o mých zádech.
Díky výrobci.
S pozdravem, Serge.

Elena P.
Nešťastná událost se stala v naší rodině - tchynka zlomila krk kyčle a měla už přes 80 let. Rehabilitace po takových zlomeninách je dlouhá a obtížná a vzhledem k věku existuje nebezpečí, že už nebude stát na nohou. Pro všechny z nás to nebyla možnost. Tchyna, i když byla velmi stará, byla velmi aktivní, až do lomu pokračovala v práci a zbožňovala cestování. A pak je tak strašná vyhlídka - být na lůžku. Díky přátelům doporučujeme vyzkoušet ALMAG-01. Můj manžel a já jsme studovali recenze na internetu a informace o místě a rozhodli se koupit. Okamžitě si uvědomil, že peníze neudělal marně. Během prvního postupu tchyně vzdychla s úlevou: bolest trochu zmizela. A teď uplynulo rok a půl, tchyně už s jistotou chodí s hůlkou, chodí do práce - je učitelkou na univerzitě - a za měsíc plánuje jít na další cestu.

Elena
Almag-01 opravdu pomáhá. Kompaktní, pohodlné použití. Během používání nejsou žádné nepříjemné pocity, někdy dochází k mírnému brnění.
Mám artrózu kolena. Ošetřila si koleno, jak doporučil doktor, Diclac, injekčně do kloubu, chodil do fyzioterapie, pomohl špatně. Nechtěla pít pilulky, nechtěla se marně otrávit. Koupil jsem Almag-01 v roce 2011, kdy bylo mé koleno velmi bolestné, došlo k otokům a těžko jsem chodil. Začal používat Almag podle schématu uvedeného v příručce. Byl dvakrát denně - ráno a večer. Pokud jste nezapomněli rozmazat koleno léčivou masti před použitím přístroje (nejčastěji si vzpomněla na to, že už si na nohu našroubovala Almag a byla příliš líná, aby rozbalila), pak byl výsledek citlivější. Asi o 3-4 dny později se to stalo snadnějším, opuchy spaly, bolest klesla. Řídila plný kurz, prošla bolestí, jel jsem svobodně. Samozřejmě, Almag nešetří, ale zmírňuje bolest, otoky. Z důvodu lenosti ho nepoužívám tak, jak by měl, ale vzpomínám si, když je koleno bolavé. A vždy pomáhá, rychle (ve 2-3 procedurách) zmírňuje bolest. Jdu na prázdniny. Před výjezdem strávím předběžný postup léčby a normálně jsem všechny výlety a výlety udržoval, chodím jako všichni ostatní. Tak je to moje kouzelná hůlka.


Přečtěte si všechny recenze pro ALMAG-01 (rusky)


Novinky:
ALMAG-01 získal slušné hodnocení různých kategorií obyvatel, je známý, populární, má bezvadnou pověst. Podívejte se sami: toto píše tisk o zařízeních, zařízeních a zařízeních ELAMED.

 

almag-01 král bolesti zad
ALMAG-01. Funguje. Ověřeno

as

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení