MAVIT (ULP-01)

MAVIT (ULP-01)

Přístroj MAVIT (ULP-01) se v zemi výrobce používá v stacionárních, ambulantních a domácích podmínkách pro léčbu erektilní dysfunkce a chronické prostatitidy (včetně adenomu na pozadí). Lékařská praxe ukázala, že tradiční léčba těchto onemocnění je bolestivá, nákladná a ne vždy účinná. Proto výrobce za účasti urologů vyvinul MAVIT, který je schopen zcela zvládnout onemocnění prostaty v důsledku komplexní léčby. Preventivní kursy snižují pravděpodobnost relapsu téměř na nulu. MAVIT zlepšuje pohodu pacienta, zmírňuje zánět, obnovuje funkci prostaty a zvyšuje účinek léků. Doporučeno pro použití Ministerstvem zdravotnictví Ruské federace na území RF.

8580 Kč

Výrobce: ELAMED, Rusko

MAVIT vrací pohodlí a důvěru   NÁVOD


Přístroj má terapeutický účinek na prostatu díky třem typům působení: teplo, pulzní magnetické pole a měkká vibrační masáž.

Chronická prostatitida

 • Zmírňuje bolest a normalizuje močení.
  Snižuje množství zbytkového moči v močovém měchýři a zvyšuje čas mezi nutkostí močit.
  Zastaví další otok prostaty.

Při erektilní dysfunkci

 1. Posiluje a prodlužuje trvání účinnosti.
 2. Upravuje bolest během ejakulace, pomáhá znovu dosáhnout orgasmu.
 3. Vrací psychický komfort a sebevědomí.

Jak funguje MAVIT


Eliminuje zánětlivý proces v prostatické žláze, zlepšuje funkční stav prostaty.
Zlepšuje mikrocirkulaci krve v prostatě a stimuluje imunitní systém v okolních tkáních. Zvyšuje koncentraci antibiotik při jejich aplikaci.

 1. Má troficko-regenerační účinky. Má protizánětlivé, protiedémové a sedativní účinky. Zmírňuje bolest, snižuje nepohodlí.
 2. Stimuluje kontraktilní schopnosti svalových elementů svalů prostaty a pánevního dna, obnovuje jejich tón a přispívá k adekvátní evakuaci tajemství. Snižuje příznaky podráždění dolních močových cest. Snižuje frekvenci nutkání na močení, zvyšuje tlak proudění moči.
 3. Má účinek na tkáň prostaty a nervové struktury prostatického plexu. Obnovuje funkci orgánů mužské genitální sféry, zvyšuje účinnost.

Hlavní důvody pro výběr produktu MAVIT
1. Významné zlepšení nastane po několika procedurách.
2. Prostatitidu můžete léčit bez pomoci cizinců.
3. Nejenže zmírňuje prostatitidu, ale také zlepšuje sexuální život.
4. Vyrobeno z materiálu, který nezpůsobuje nepříjemné pocity během léčebných procedur.
5. Nevyžaduje speciální lékařské znalosti a dovednosti.

mav
Zajistěte, abyste se po MAVITu znovu cítil jako muž!

 

JAK LÉČIT PROSTATITIDU

Prostatitida je velmi zákeřná nemoc. První známky nezpůsobují velké potíže: muži buď zváží, co se děje prostým nepříjemným onemocněním, nebo nechat všechno jít na gravitaci a odložit léčbu později. Proto se zpravidla, pokud se choroba nezmění v chronickou fázi, jí to nevěnuje. Kromě toho je zde názor, že zánět předstojné žlázy - je to běžné onemocnění, které pacienti obracet se na nemoc jako něco nevyhnutelného a nevyléčitelné, věřit, že tyto projevy charakteristické změn souvisejících se stárnutím obyvatelstva.

Naštěstí tomu tak není - účinná metoda léčby prostatitidy existuje a onemocnění lze zvládnout i doma.

Co je prostatitida?

Prostata (prostata) se nachází v pánevní oblasti, pod močovým měchýřem a nad horní částí močové trubice - přes prostatickou žlázu prochází močovou trubicí. Funkce prostaty - produkce sekrece prostaty, která je součástí spermatu. Prostatická žláza navíc působí jako ventil, který uzavírá močový měchýř během erekce.

a

Prostatitida je zánět prostaty a nárůst její velikosti. Vzhledem k tomu, že prostata je umístěna kolem močového kanálu, zánět jej zkomprimuje a ztěžuje moč. Čím více zánětu prostaty, tím více moči zůstává v močovém měchýři. Když napětí břišních svalů svaly tlačí na močový měchýř, který obsahuje reziduální moč, a kvůli zvýšení tlaku kanály prostaty, vstupuje do žlázy prostaty a způsobuje zánět - prostatitidu. Typické projevy prostatitidy - pocit nepohodlí, časté a bolestivé močení, uretrální výtok.

Příznaky prostatitidy

Receptory bolesti chybí v tkáních prostaty, proto se zapojení nervových cest v zánětlivém procesu stává skutečnou příčinou bolesti. Proto bolest nemá přesnou lokalizaci a je schopna měnit intenzitu v závislosti na účincích pacienta. Bolest v chronické prostatitidě se šíří v kříži, šourku a perineu, někdy dokonce v bederní oblasti. Jedním z charakteristických příznaků chronické prostatitidy je menší výtok z močové trubice během pohybů střev. Během exacerbací dochází ke mírnému zvýšení teploty se zvýšenou bolesti.
Chronická prostatitida ve většině případů destabilizuje sexuální funkce, které se projevují bolestivou ejakulací, ztrátou sexuální touhy, častými nočními erekcemi, obtížemi nebo naopak předčasnou ejakulací.

Problémy se sexuálním životem trpí muži bolestivě, což dále zhoršuje následky nemoci.

Stádia chronické prostatitidy

Vývoj onemocnění prochází několika stadii, mezi kterými není jasné oddělení - to vše závisí na individuálních charakteristikách vnímání, imunitním systému a aktivitě zánětlivého procesu. Nicméně je obvyklé rozlišovat tři stadia v průběhu onemocnění: alternativní, proliferační a zhoubné změny (skleróza prostaty).
Alternativní stupeň je charakterizován bolestí v oblasti šourku, inguinální a suprapubické oblasti, s častým a bolestivým močením, bolesti v varlatach během ejakulace.
V proliferativní fázi se během exacerbace zánětlivého procesu projevují bolestivé pocity. Kapacita močové trubice klesá, ale nutkání na močení se stává častější. Tato fáze chronické prostatitidy se vyskytuje na pozadí zvýšené únavy, pocení a nervozity pacienta.
Konečná fáze chronické prostatitidy je stadium změny jater nebo sklerózy prostaty. Většina tkání prostaty je nahrazena jizvami, prostata se zmenšuje, stává se tuhá a stlačuje močovou trubici, což velmi ztěžuje močení. Na druhé straně porušení procesu odstraňování moče vyvolává zánět a další změny prostaty.
Co způsobuje prostatitidu
Pravděpodobnost vzniku prostatitidy se zvyšuje za přítomnosti stagnace v tkáních prostaty, infekcí v těle, chronické intoxikace (alkohol, nikotin atd.), Podvýživy a narušení normálního rytmu sexuální aktivity.
V tomto kontextu může cokoli, co způsobuje zhoršení imunitního systému - stres, podvýživa, sedavý životní styl nebo hypotermie - může způsobit zánět prostaty.

Příčinou prostatitidy mohou být pohlavně přenosné nemoci a bakteriální infekce, hypotermie, zubní onemocnění a psychický stres, stres.

V případě pohlavního onemocnění nebo infekce močového traktu je prostata infikována močí, krví a lymfy. Totéž se děje v případě zubního onemocnění a bakteriální infekce - infekce proniká do žlázy prostaty a začíná zánětlivý proces, který se objevuje ve velmi krátkém časovém úseku.

Toto je hlavní nebezpečí prostatitidy - po přechodné první fázi se choroba okamžitě stává chronickou, kdy symptomy nejsou tak jasně vyjádřeny. Zpravidla v tomto okamžiku pacient přestává věnovat pozornost tomuto onemocnění a zhoršuje problém. Proto je mimořádně důležité věnovat zvláštní pozornost nepřímým symptomům prostatitidy, které jsou charakteristické pro onemocnění v počátečním stadiu.

Jak léčit prostatitidu s přístrojem MAVIT (ULP-01)

MAVIT ovlivňuje prostatickou žlázu současně s mikrovibrací a impulsním magnetickým polem. Kombinace těchto dvou faktorů pomáhá eliminovat zánětlivý proces, zlepšuje funkční stav svalů pánevního dna a průchod močových cest. A co je nejdůležitější, použití zařízení vede k výrazné reakci ve formě zvýšeného krevního oběhu v celém vaskulárním kolektoru (viz obrázky 1 a 2).

a

Použití zařízení vede k výrazné reakci ve formě zvýšeného krevního oběhu v celém cévním systému orgánu.

 

Léčba: Sonda aplikátoru se doporučuje umístit do ochranného pláště (kondomu), rozmazaného sterilní vazelínou a připojeného k napájecímu zdroji. V poloze vlečené a napůl ohnuté koleny vložte sondu do konečníku. Pro zajištění maximálního kontaktu aplikátoru s prostatou by měla pracovní část směřovat nahoru.

 • Průběh léčby je 7-9 procedur, postup se provádí jednou denně.
 • Doba expozice je 30 minut.
 • Po ukončení procedury se zařízení automaticky vypne.

Všechny výrobky jsou certifikovány. Výsledky jsou potvrzeny klinickými studiemi.
Pulsní magnetické pole, vibrace a tepelné účinky mají pozitivní vliv na stagnující procesy prostaty. Microvibrace zlepšuje intenzitu metabolických procesů, které přispívají k odstranění toxinů z tkání. Snížení otoku prostaty přispívá ke zvýšení tlaku močového proudu a ke zvýšení účinnosti.

Po ukončení léčby se pacient cítil pohodlněji - jeho úroveň bolesti je výrazně snížena a nutkání výrazně klesá.

Důležité! Pokud je léčba nezbytná pro splnění doporučení urologa. Během akutní fáze onemocnění nelze používat přípravek MAVIT a během léčby je nutné pečlivě dodržovat pokyny pro použití.
V prvních třech až čtyřech dnech léčby je možná silná symptomatická exacerbace, po které dochází k úlevě.

Terapeutický účinek přístroje MAVIT (ULP-01)

Klinické studie prováděli muži od 30 do 73 let. Oblast léčby: urologie. Průběh léčby se pohyboval od 7 do 12 dnů. Celková účinnost 98%. Nežádoucí účinky: nejsou identifikovány. Protokoly o klinických studiích jsou na webové stránce výrobce, lze je prohlížet nebo stahovat na stránce produktu.
Základem léčebného účinku jsou tři terapeutické účinky: pulzní magnetické pole, teplo a vibrace. Komplexní účinek na prostatickou žlázu umožňuje zlepšit její funkční stav a zastavit zánětlivý proces tím, že obnoví normální krevní oběh v orgánu.

Pulzní magnetické pole má protizánětlivý, protiedémový a sedativní účinek, což zmírňuje bolest.

Vibrační masáž obnovuje kontraktivní potenciál svalových elementů prostaty a pánevního dna.

Přístroj velmi zmírňuje utrpení pacienta, zmírňuje podráždění močových cest a snižuje otok prostaty. Snižování otoků snižuje množství zbytkového moči v močovém měchýři, čímž se snižuje počet nutkání a zlepšuje se močení.

Navíc složitý účinek prostředku na tkáň prostaty a nervové zakončení vede k obnově sexuálních funkcí a zlepšené účinnosti.

Výhody přístroje MAVIT v léčbě prostatitidy

-Cítíte se znovu jako muž, plný síly a energie. Léčba chronické prostatitidy je v nejspolehlivějších rukou - v rukou samotného pacienta.
-Přístroj je velmi jednoduchý, díky kterému může pacient samostatně provádět léčbu a preventivní postupy. Psychické nepohodlí je vyloučeno.
-Přístroj má vysokou účinnost léčby, potvrzenou četnými klinickými studiemi.
-Stav se po několika relacích výrazně zlepšuje a používání zařízení nezpůsobuje nepohodlí a závislost.
-S pomocí MAVITu lze operaci zabránit téměř ve 30% případů. Výsledky testu byly hlášeny hlavním urologem regionu Rjazaň na Mezinárodní konferenci "Zdraví mužů".
-Jsme výrobní závod. Zakoupením zařízení na tomto webu jste pojištěni proti padělání.
-Záruka 2 roky. 20 let na ruském trhu. Kvalita se kontroluje podle času.

JAK ZACHÁZET S EREKTILNÍ DYSFUNKCÍ S PŘÍSTROJEM MAVIT

 Mechanismus erekce je složitý, ale je studován celkem dobře: je to normální fyziologický proces, který doprovází sexuální vzrušení. Základem normálního sexuálního života jsou neurogenní a vaskulární mechanismy, které jsou aktivovány hormonálním, vaskulárním, periferním a centrálním nervovým systémem. Práce všech systémů vede k schopnosti mužů dokončit pohlavní styk v plném rozsahu. Termín "impotence", který lze aplikovat na chorobu, je nepřesný a částečně urážlivý - to je důvod, proč lékaři raději mluví o porušení a ne o nemožnosti sexuálního styku. Nicméně termín "impotence" se stále používá i v Rusku a v lékařských zařízeních.

Zhoršená účinnost se týká citlivých otázek a ne všichni muži jsou ochotni o tom mluvit - což je důvod, proč je erektilní dysfunkce běžným problémem. Erektilní dysfunkce může být vyvolána psychologickými příčinami a organickými poruchami reprodukčního systému a neměli byste očekávat, že problém bude řešen sám o sobě. Musíte se obrátit na urologa nebo androloga, který provede přesnou diagnózu a předepíše léčbu.

U poruch sexuální dysfunkce je erektilní dysfunkce poměrně častá: přibližně 10% mužů v plodném věku čelilo tomuto problému. Během uplynulého čtvrtého století vzrostl počet mužů s problémem erekce o 7%.

Při léčbě erektilní dysfunkce je nezbytné obnovení průtoku krve v pánevní oblasti a přímo v penisu. Toho lze dosáhnout pomocí léčiv, které zlepšují průtok krve, protetik a fyzioterapeutickou léčbou.

SYMPTOMY Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce má jeden zdravotní symptom: trvalá neschopnost člověka mít pohlavní styk. Nemoc je diagnostikována, pokud má člověk problém ve čtvrtině pohlavního styku. Schopnost sexuálního styku lze považovat za barometr zdraví.
Při erektilní dysfunkci u mužů počet "spontánních" erekcí výrazně zmizí nebo klesá, nedokáže opakovaně vykonávat sexuální akt a počet dokončených akcí klesá. To se stává vážným testem, jelikož je nutné se zabývat nejen fyziologickým, ale i psychologickým problémem.

Obvykle mohou být příznaky erektilní dysfunkce rozděleny do několika typů:

 • Narušení sexuální touhy, kvůli únavě, špatnému zdraví, stresu, neshodě atd. důvody;
 • Zhoršená ejakulace a orgasmus;
 • Nedostatečná erekce, která může být spojena s cévními chorobami.

Porucha sexuální funkce snižuje kvalitu života, což se projevuje změnou nálady, výskytem deprese a podrážděnosti. Kvůli nedostatku důvěry ve své schopnosti se člověk začíná vyhýbat sexu, což komplikuje vztah v rodině.

TYPY Erektilní dysfunkce

V závislosti na příčinách jsou tři typy erektilní dysfunkce: organická, psychogenní a smíšená. Každý typ má své vlastnosti.
Psychogenní erektilní dysfunkce je charakterizována náhlým počátkem a je často spojena s určitými životními událostmi, které ovlivňují erekci. To se projevuje následovně: erekce se nemusí objevit, rychle zmizí nebo má nedostatečnou kvalitu pohlavního styku. Současně se zachovává erekce v noci a ranních hodinách. Psychogenní erektilní dysfunkce mohou být překonány samy o sobě, ale pomoc psychologa rychle poskytne výsledky a je zaručeno, že tento problém zmírní. Psychogenní erektilní dysfunkce se nejčastěji projevuje u mladých lidí.

Organická erektilní dysfunkce je založena na výskytu vaskulární patologie žilní nebo arteriální povahy - rozvíjí se postupně. V počáteční fázi vývoje onemocnění se frekvence erekcí a tvrdost penisu snižují, což je charakterizované výskytem neúplných erekcí a později jejich úplnou ztrátou.

Organická impotence způsobuje psychologické problémy, které zvyšují průběh onemocnění: strukturální patologie vyvolává stresující stav a sex je nemožný. Tento stav se nazývá smíšená impotence. Vzhledem k tomu, že psychogenní a organický mechanismus erektilní dysfunkce vzájemně způsobují vzájemný rozvoj, dochází nejčastěji ke smíšenému typu impotence.

PŘÍČINY IMPOTENCE

Vzhledem k tomu, že erektilní dysfunkce není nezávislou chorobou, ale je považována za syndrom, který se vyskytuje na pozadí jiné nemoci, příčiny jejího výskytu mohou být velmi mnoho.
Můžete jen mluvit o nejvýznamnějších důvodech: v 80% případů je erektilní dysfunkce způsobena orgánovou poruchou a objevuje se jako komplikace vyplývající z narušení orgánů a systémů, které nejsou spojené s psychikou.

Jednou z nejčastějších příčin erektilní dysfunkce jsou endokrinní poruchy a další nemoci, které omezují produkci testosteronu, způsobují vaskulární poruchy, diabetes mellitus nebo nervové poruchy. Nedostatečná erekce může být způsobena vedlejším účinkem po užívání některých léků, zranění nebo operace v pánevní oblasti.

Většina mužů považuje erektilní dysfunkci za problém související s věkem, ale to není pravda: s věkem se zvyšuje počet onemocnění, které vedou ke zhoršení metabolických procesů a snížení účinnosti.

Významná část mužů trpících zhoršenou účinností jsou kuřáci, milovníci alkoholu, lidé vedouci špatného životního stylu a konzumující mastné potraviny, které přispívají k rozvoji kardiovaskulárních patologií.


(2751)

Nemoci: Erektilní dysfunkce
JAK ZACHÁZET S EREKTILNÍ DYSFUNKCÍ S PŘÍSTROJEM MAVIT

seznam mavit_marker menu.pngPříznaky erektilní dysfunkce
seznam mavit_marker menu.pngTypy erektilní dysfunkce
seznam mavit_marker menu.pngPříčiny impotence
seznam mavit_marker menu.pngJak léčit zařízení erektilní dysfunkce MAVIT
seznam mavit_marker menu.pngTerapeutický účinek přístroje MAVIT
seznam mavit_marker menu.pngVýhody zařízení erektilní dysfunkce MAVIT
Mechanismus erekce je složitý, ale je studován celkem dobře: je to normální fyziologický proces, který doprovází sexuální vzrušení. Základem normálního sexuálního života jsou neurogenní a vaskulární mechanismy, které jsou aktivovány hormonálním, vaskulárním, periferním a centrálním nervovým systémem. Práce všech systémů vede k schopnosti mužů dokončit pohlavní styk v plném rozsahu. Termín "impotence", který lze aplikovat na chorobu, je nepřesný a částečně urážlivý - to je důvod, proč lékaři raději mluví o porušení a ne o nemožnosti sexuálního styku. Nicméně termín "impotence" se stále používá i v Rusku a v lékařských zařízeních.

Zhoršená účinnost se týká citlivých otázek a ne všichni muži jsou ochotni o tom mluvit - což je důvod, proč je erektilní dysfunkce běžným problémem. Erektilní dysfunkce může být vyvolána psychologickými příčinami a organickými poruchami reprodukčního systému a neměli byste očekávat, že problém bude řešen sám o sobě. Musíte se obrátit na urologa nebo androloga, který provede přesnou diagnózu a předepíše léčbu.

U poruch sexuální dysfunkce je erektilní dysfunkce poměrně častá: přibližně 10% mužů v plodném věku čelilo tomuto problému. Během uplynulého čtvrtého století vzrostl počet mužů s problémem síly o 7%.

Při léčbě erektilní dysfunkce je nezbytné obnovení průtoku krve v pánevní oblasti a přímo v penisu. Toho lze dosáhnout pomocí léčiv, které zlepšují průtok krve, protetiku a fyzioterapeutickou léčbu.

SYMPTOMY Erektilní dysfunkce
Erektilní dysfunkce má jeden zdravotní symptom: trvalá neschopnost člověka mít pohlavní styk. Nemoc je diagnostikována, pokud má člověk problém ve čtvrtině pohlavního styku. Schopnost sexuálního styku lze považovat za barometr zdraví.
Při erektilní dysfunkci u mužů počet "spontánních" erekcí výrazně zmizí nebo klesá, nedokáže opakovaně vykonávat sexuální jednání a počet dokončených akcí klesá. To se stává vážným testem, jelikož je nutné se zabývat nejen fyziologickým, ale i psychologickým problémem.

Obvykle mohou být příznaky erektilní dysfunkce rozděleny do několika typů:

Porušení sexuální touhy, kvůli únavě, špatnému zdraví, stresu, neshodě atd. důvody;
Zhoršená ejakulace a orgasmus;
Nedostatečná erekce, která může být spojena s cévními chorobami.
Porucha sexuální funkce snižuje kvalitu života, což se projevuje změnou nálady, výskytem deprese a podrážděnosti. Kvůli nedostatku důvěry ve své schopnosti se člověk začíná vyhýbat sexu, což komplikuje vztah v rodině.

TYPY Erektilní dysfunkce
V závislosti na příčinách jsou tři typy erektilní dysfunkce: organické, psychogenní a smíšené. Každý typ má své vlastní vlastnosti.
Psychogenní erektilní dysfunkce je charakterizována náhlým počátkem a je často spojena s určitými životními událostmi, které ovlivňují erekci. To se projevuje následovně: erekce se nemusí objevit, rychle zmizí nebo má nedostatečnou kvalitu pohlavního styku. Současně se zachovává erekce v noci a ranních hodinách. Psychogenní erektilní dysfunkce mohou být překonány samy o sobě, ale pomůcka psychologa rychle poskytne výsledky a je zaručena, že tento problém zmírní. Psychogenní erektilní dysfunkce se nejčastěji projevuje u mladých lidí.

Organická erektilní dysfunkce je založena na výskytu vaskulární patologie žilní nebo arteriální povahy - rozvíjí se postupně a člověk může předem pochopit, že problém je místo, které má být. V počáteční fázi vývoje onemocnění se frekvence erekcí a tvrdost penisu snižují, charakterizované výskytem neúplných erekcí a později jejich úplnou ztrátou.

Organická impotence způsobuje psychologické problémy, které zvyšují průběh onemocnění: strukturální patologie vyvolává stresující stav a sex je nemožný. Tento stav se nazývá smíšená impotence. Vzhledem k tomu, že psychogenní a organický mechanismus erektilní dysfunkce vzájemně způsobují vzájemný rozvoj, dochází nejčastěji ke smíšenému typu impotence.

PŘÍČINY IMPOTENCE
Vzhledem k tomu, že erektilní dysfunkce není nezávislou chorobou, ale je považována za syndrom, který se vyskytuje na pozadí jiné nemoci, příčiny jejího výskytu mohou být velmi mnoho.
Můžete jen mluvit o nejvýznamnějších důvodech: v 80% případů je erektilní dysfunkce způsobena organickou povahou a objevuje se jako komplikace vyplývající z narušení orgánů a systémů, které nejsou příbuzné psychologii.

Jednou z nejčastějších příčin erektilní dysfunkce jsou endokrinní poruchy a další nemoci, které omezují produkci testosteronu, způsobují vaskulární poruchy, diabetes mellitus nebo nervové poruchy. Nedostatečná erekce může být způsobena vedlejším účinkem po užívání některých léků, zranění nebo operace v pánevní oblasti.

Většina mužů považuje erektilní dysfunkci za problém související s věkem, ale to není pravda: s věkem se zvyšuje počet onemocnění, které vedou ke zhoršení metabolických procesů a snížení účinnosti.

Významná část mužů trpících zhoršenou účinností jsou kuřáci, milovníci alkoholu, lidé vedouci špatného životního stylu a konzumují mastné potraviny, které přispívají k rozvoji kardiovaskulárních patologií.

JAK LÉČIT EREKTILNÍ DYSFUNKCE ZAŘÍZENÍM MAVIT

Přístroj může být použit v rámci komplexní terapie v kombinaci s léky a formou monoterapie. Je lépe postupovat pravidelně, v určitém čase, odpočívat po ukončení terapie po dobu 30-60 minut. Fyzická terapie s použitím přístroje MAVIT by neměla být prováděna na pozadí přepracování a během exacerbace chronických onemocnění.
MAVIT DESIGN (ULP-01) obsahuje následující prvky:

P

Během léčby se aplikátor nachází v konečníku v minimální vzdálenosti od prostaty. V režimu fyzioterapie udržuje aplikátor teplotu 38,5-420 ° C, generuje nízkofrekvenční mechanické vibrace v rozmezí 20-100 Hz s amplitudou 0,01-0,1 mm a impulsní magnetické pole v rozmezí indukcí 3-30 mT.

Postupy se provádějí po vyprázdnění střev a močového měchýře, zatímco pacient je v poloze na levé straně a nohy jsou ohnuté. Aplikační sonda je umístěna v ochranném plášti kondomu, který je mazán sterilní vazelínou a injektován do konečníku. Pracovní plocha se zvláštním zesílením by měla zajistit kontakt s rektální stěnou v oblasti adheze prostaty. Postup je prováděn jednou denně, průběh léčby je 7-9 procedur. Doba expozice je 30 minut (přístroj se automaticky vypne). Opakovaný průběh pro terapeutické nebo profylaktické účely se provádí za dva měsíce. Postup pro přípravu zařízení pro provoz je podrobně popsán v návodu k obsluze.

TERAPEUTICKÁ ČINNOST ZAŘÍZENÍ MAVIT

Terapeutický účinek zařízení MAVIT je založen na dopadu pulzního magnetického pole, vibraci a tepelném záření na prostatickou žlázu a nervové struktury, které tvoří plexus pánevního nervu. Díky konstrukci aplikátorového zařízení jsou pro fyzioterapii k dispozici prostatické tkáně a nervové zakončení. Stimulace prostaty a svalových elementů prostaty a okolních tkání pomáhá obnovit tón a eliminuje stagnaci.
Pulzní magnetické pole a vibrační faktor poskytují anestetický účinek, zlepšující mikrocirkulaci prostaty a okolních tkání. Hyperémie je také uznávaným způsobem léčby chronické prostatitidy a je široce používána k její léčbě - vystavení teplu zlepšuje krevní oběh a stimuluje metabolické procesy v okolních tkáních a jejich regeneraci.

Díky komplexnímu účinku na tkáně terapie pomocí přístroje MAVIT obnovuje sexuální funkce a zlepšuje účinnost.

MAVIT zvyšuje účinnost léčby u 90% pacientů. Pod vlivem MAVITu se sexuální funkce zvyšuje o 75%, spokojenost s pohlavním stykem o 52%, orgasmická funkce o 20%, libido o 39,5%, spokojenost s sexualitou o 32,6%.

MAVIT ovlivňuje prostatickou žlázu současně s mikrovibrací a impulsním magnetickým polem. Kombinace těchto dvou faktorů pomáhá eliminovat zánětlivý proces, zlepšuje funkční stav svalů pánevního dna a průchod močových cest. A co je nejdůležitější, použití zařízení vede k výrazné reakci ve formě zvýšeného krevního oběhu v celém vaskulárním kolektoru (viz obrázky 1 a 2).

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení