07 Vetom 2.26 - kapky 10 ml

07 Vetom 2.26 - kapky 10 ml

Biologicky aktivní přípravek Vetom 2.26

645 Kč

Výrobce: ООО НПФ «Исследовательский центр»

Návod k použití   Informace v ruském jazyce: http://vetom.ru/index.php/biologicheski-aktivnoe-veshchestvo-vetom-2-26

Složení
Kukuřičný extrakt fermentován bakterií rekombinantní kmen Bacillus subtilis VKPM B-10641 (DSM 24613) a Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10643 (DSM 24615), chlorid sodný, destilovaná voda.

Forma
Vetom 2.26 je kapalina od světle žluté až tmavě hnědé, se specifickou vůní. Může se jednat o nerozpustný zbytek.
K dispozici v lahvičkách ze skla nebo polymeru. Každá lahvička je balena v krabičce a je opatřena návodem k použití.

Rozsah aplikace
Biologicky účinná látka Vetom 2,26 se používá jako dodatečný zdroj probiotických mikroorganismů pro obnovu lidského těla. Účinek se poskytují vlastnosti bakterií, Bacillus subtilis a Bacillus amyloliquefaciens, které se množí ve střevě, vylučují proteolytické, amylolytické, celulolytické enzymy, inhibují růst a vývoj patogenních a podmíněně patogenních mikroorganizmů. Protože tento proces převádí střevní mikrobiální prostředí na odpovídající evolučně současnou normu, očistí se střevní stěny od nestravitelných zbytků potravin, což podporuje aktivní odvod toxinů z těla, plynulé zásobení biologicky aktivními látkami a živinami. Pod vlivem Vetom 2,26 se normalizuje: trávení, absorpce a metabolismus železa, vápníku, tuků, bílkovin, sacharidů, triglyceridů, aminokyselin, dipeptidů, cukrů, soli žlučových kyselin, kyselost média v gastrointestinálním traktu. 

Dávkování a podávání
Vetom 2.26 se aplikuje orálně.
Množství a trvání příjmu Vetomu 2.26 je přímo závislé na stavu lidského těla.
Pokud užíváte kapky, platí, že jedna tobolka se rovná 4 kapkám.

Vetom 2.26 není návykový.

Kontraindikace
Nedoporučuje se v případě individuální intolerance ke složkám přípravku.

Interakce s jinými přípravky
Vetom 2.26 zvyšuje účinnost přípravků a snižuje jejich negativní vedlejší účinky na lidské tělo.
Vetom 2,26 by neměl být používán orálně spolu s antibiotiky a dalšími přípravky na základě probiotických mikroorganismů.
Je přípustné používat společně Vetom 2.26 a antibiotika s použitím různých způsobů a způsobů jejich podávání. Například: antibiotikum - ve formě injekce a Vetom 2.26 - perorálně.

Podmínky skladování
Skladujte při teplotě (0-10) ° С. Přeprava a dočasné skladování při teplotě 10 ° C až 30 ° C včetně po dobu 18 dnů je povoleno.
Po otevření lahvičky musí být přípravek uchováván nejvýše 1 týden při teplotě 0 až 10 ° C.
Doba použitelnosti - 2 roky od data výroby.
Nejedná se o lék.

Poznámka:
Přípravky Vetom 1.23, Vetom 2.25, Vetom 2.26, Vetom 3.22, Vetom 4.24 působí v principu stejně. Jako aktivní složku používají různé mikroorganismy, které působí v různých částech střeva a produkují do životního prostředí jiné spektrum biologicky aktivních látek. V tomto ohledu je konečný dopad na lidské tělo odlišný. Pro maximální účinek, pozitivní vliv, je nutné aplikovat všechny Vetomy střídavě pro účinné čištění střev od patogenní a oportunní patogenní flóry.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti