VETOM Popis

VETOM

VETOM

je svými účinky převratný potravinový doplněk. Nejedná se o lék.

Vytváří však velmi intenzivně podmínky v organismu nejen člověka, ale i zvířat k tomu, aby se v rámci možností vyléčil sám. 

Viz také  historie VETOMmechanismus účinku VETOMu v menu vlevo

Základ VETOM byl v minulosti vyvinut v Rusku na základě armádního zadání a měl za úkol ochránit
člověka před následky jaderného, biologického a chemického útoku. Po změnách v 90. letech byl výzkum
odtajněn a VETOM se začal šířit komerčně.
Na trhu je VETOM hodně neznámý, přitom jeho účinek nesrovnatelně předčí běžně dostupné přípravky (naše
vlastní zkušenosti i zkušenosti klientů). Jeho účinky se znatelně projevují dokonce i u lidí, kteří prošli vším
dostupným a kteří se povařují za „vyčištěné" i „detoxikované". O klientech s potížemi nemluvě.
Základem VETOM jsou vybrané kmeny přírodních bakterií (Bacillus subtilis, Bacillus amyloliquefaciens) působící
velmi účinně primárně v trávicím systému člověka i zvířat. Byly ale provedeny pozitivní testy např. u včelstev.
Sekundárně dochází k velmi účinnému zvýšení činnosti imunitního systému, díky produkci interferonu. Tělo se
pak dokáže vypořádat i s nejúpornějšími nákazami jako jsou herpeviry, chlamydie, borelie, byly dokumentovány
pozitivní výsledky u autoimunitních onemocnění, HIV nebo ptačí chřipky u chovů drůbeže.

Proč Vetom?

Pohledem laika - od narození máme orgány čisté, nastavené pro správnou funkci. Organismus pak budujeme jídlem složeným především ze jiných organismů, rostlin nebo živočichů. Už v ústech se při správném žvýkání a proslinění potravy rozloží škroboviny na jednoduché cukry, v žaludku se rozloží bílkoviny na aminokyseliny, tuky na mastné kyseliny. Tyto se pak přesunou do střev a pak vstřebají do cév. Kolují v krvi, organismus si z nich buduje svaly, kůži, nehty a jiné tkáně nebo slouží jako zdroj energie. Náš žaludek ale nemá zuby a špatně rozkousanou potravu většinou nedokáže řádně rozštěpit. V žaludku a zejména ve střevech zůstávají na stěnách usazeniny, ucpávající vývody z pankreatu a žlučníku. Orgány přestávají fungovat, objeví se písek, kameny a cukrovka. Tlusté střevo ztrácí svou pružnost a mění se na kvasící a zahnívající úložiště. Přidává se zácpa, plynatost. Podobný proces se odehrává v cévách, které ztrácejí pružnost. Začíná se zvyšovat krevní tlak, zvyšuje se rozdíl mezi spodním a horním nebo se zvyšuje spodní hodnota nebo tlak kolísá. Usazeniny se objevují i v ledvinách, na nervových vláknech, v chrupavkách a mezerách kloubů, očních a sluchových strukturách. Lidské orgány po letech mají mnoho usazenin, které způsobují naše potíže - takzvané civilizační nemoci. Imunitní systém nestačí "hasit požáry", které v těle vznikají, postupně ztrácí schopnost "vyčmuchat" a zničit často maskované původce infekcí a jejich skrýše. 

Takže potřebujeme v těle uklidit a znovu aktivizovat řady "vnitřní policie". V tom tělu pomůže VETOM. Procesem , který funguje v přírodě. V čisté přírodě. A tu aby pohledal.


Stručně - v čem je VETOM jedinečný?
1. Ryze přírodní, bezkonkurenční produkt
2. Účinně čistí střevní systém nejen od nánosů a toxinů, ale i od nepřátelských mikroorganismů (bakterie, viry, plísně, paraziti,...) i díky vlastním antibiotikům a enzymům, které si v něm obsažené bakterie samy vyrábí.
3. Převratně zvyšuje imunitu (vyrábí alfa interferon), rychle obnovuje imunitu i po chemo či radioterapii
4. Je cenově dobře dostupný pro běžného občana
5. Nelze jej předávkovat
6. Nemá vedlejší účinky
7. Nastavuje celý organismus pro účinnou samoléčbu.

Základní způsob užívání

Prosím nekombinujte s poznatky z jiných webových stránek - máme postupy prokonzultované přímo s výrobcem!

Pro optimální účinek se doporučuje 

  • 10 dní VETOM 1.1 - to jsou 2 balení - (alternativně 2 bal. kapky VETOM 1.23) každý den postupně 10 tobolek, po 1-1,5 hodině jednu
  • 10 dní pauza 
  • 10 dní VETOM 4 - to jsou 2 balení -(alternativně 2 bal. kapky VETOM 4.24) každý den postupně 10 tobolek, po 1-1,5 hodině jednu
  • 10 dní pauza
  • 10 dní VETOM 3 - to jsou 2 balení - (alternativně 2 bal. kapky VETOM 3.22) každý den postupně 10 tobolek, po 1-1,5 hodině jednu
  • 10 dní pauza

Změna pořadí VETOM 3 a VETOM 4 nebo užívání VETOM 2 je možná, pro optimální účinek je však dobré se poradit s našimi konzultanty. Pořadí přípravků a druhy je třeba přizpůsobit aktuálnímu stavu vašeho organismu. 

Doporučujeme následující (pro osoby, které netrpí chorobou, která uvedený postup zmírňuje):

fv

  • VETOM zapíjíme  zejména ráno, ale i přes den horkou vodou (Čaje jsou méně vhodné, ostatní nápoje ještě méně) a to v dostatečném množství
  • Dostatečné množství potřebné vody poznáte podle zabarvení moči, která by měla být bezbarvá, průzračná. Nejtmavší moč bývá ráno nebo po užití přípravků, které ji zbarvují (např. vit. skupiny B)

Důležité poznámky:

  • Pokud zapomenete jednu dávku, vezmete za hodinu dvě. Nedoporučujeme systematicky brát dvě a více tobolek najednou - snížíte tím účinky
  • Pokud užíváte kapky, platí, že jedna tobolka se rovná 4 kapkám

Užití dalších přípravků:

Ostatní přípravky užívejte dle návodu. Návod a dávkování zde uvedené jsou doporučeny od výrobce. Příbalové letáky udávají poddimenzované hodnoty !  Na našich webinářích a případně v diskusi sledujte varianty, které vás jistě obohatí, abyste mohli využít celou škálu účinků, kterou VETOM přípravky poskytují. 

Užívání VETOMu u zvířat

fv

Doporučujeme formu kapek. Kapky podáváme podle váhy - u malých domácích zvířat (psi, kočky, drůbež apod.).
Denní dávka je na 1 kg váhy 1 kapku - můžete vmíchat do krmiva - doporučujeme rozdělit na více dávek denně.
U větších zvířat přesahujících váhu člověka doporučujeme konzultaci. Byly prokázány pozitivní účinky i u včelstev.

U malých zvířat (andulky apod.) 3 kapky denně

 

Otázky:

Má Vetom vedlejší účinky? Vetom je bezpečný. Vedlejší účinky nebyly prokázány.

Je možno se Vetomem předávkovat? Nebyly detekovány žádné problémy ani při nadměrném použití přípravku.

Co mohu očekávat během užívání?  Čištění a rekonstrukci nejen trávicího systému, ale postupně celého organismu. To s sebou přináší průvodní jevy které jsou naprosto přirozené. Nejedná se ale o vedlejší účinky zaviněné přípravky! Zvýšení imunity těla se projevuje i tím, že imunitní systém odhaluje staré, zapouzdřené, zamaskované infekce i jejich původce, ložiska mikroorganismů, které ve zdravém těle nemají co dělat.

1) Při terapii lze někdy sledovat zesílení projevů - vznikají bolestivé pocity v různých orgánech. Přichází bolestivý signál z míst lokalizace „chronických defektů". Může začít bolet zub, prst, kotník, cokoliv. Doporučujeme při těchto potížích použít techniku cumlání oleje, která dané příznaky dokáže často účinně zmírnit. 
Pokud to nezvládáte, je žádoucí postoupit vyšetření na odpovídajícím lékařském středisku a dle výsledku vyšetření přijímat opatření k léčení chronického onemocnění.
2.) Někdy se objeví průjem nebo zácpa; nakonec však prakticky vždy vyměšování normalizuje.
Tento projev je spojen s procesem normalizace mikrobocenosy v trávicím traktu. Jeho různorodost (nepředvídatelnost) je dána mnohorodostí mikrobiotických společenství v trávicím traktu u jednotlivých lidí, a následně nejednoznačnou reakcí organismu na průběh jeho rekonstrukce.
3.) Často je sledována změna barvy a zápachu moči, zápachu a intenzity vylučování potu.
Tento efekt je způsoben intenzivním vyplavování toxinů z organismu (produkty rozpadu škodlivé mikroflóry, produkty buněčného metabolismu organismu atd.)
Po ukončení kúry má být moč průhledná, bez viditelných přísad a bez ostrého zápachu. Není-li dosaženo tohoto výsledku, je třeba provést vyšetření, není-li přítomná chronická nemoc, v odpovídajícím zdravotnickém ústavu.
4.) Jindy se při procesu terapie na kůži objeví osypky nebo vyrážka. Pravděpodobná příčina tohoto jevu je nadmíru aktivní vylučování toxinů přes kůži. V rámci procesu terapie vyrážka vždy pomine.
5.) Bylo zaznamenáno, že v procesu terapie a nějakou dobu po ní se při přijetí alkoholu podstatně obtížněji objevuje efekt opilosti, efekt „kocoviny" není prakticky nikdy. Zejména u preparátů obsahujících Bacillus Subtilis.

Na trhu jsou přípravky, které obsahují také ty samé bakterie. Jaký je rozdíl?

Bacillus Subtilis má různé kmeny, a ty, které používá Vetom, jsou mnohem dál v účinku než zastaralé laboratorní kmeny, které používají jiní producenti. Takže nejsou bakterie jako bakterie. A každý samozřejmě udává, že je nejlepší, že? :-)

Interferon a bakterie v přípravcích Vetom

Bakterie obsažené v přípravcích VETOM jsou extrahovány z půdy v ekologicky čistém kraji Sibiře. Bakterie Bacillus subtilis je způsobilá produkovat  2-alfa-leukocytární lidský interferon.

V lidském organismu je tento typ interferonu produkován leukocyty a lymfoblasty při virové infekci nebo jako odpověď na infekci syntetickým polyribonukleotidy. Je faktorem nespecifické rezistence organismu. Hraje kontrolně-regulační roli v zachování homeostázy v lidském organismu a má následující základní typy aktivity:
• protivirový efekt;
• potlačuje růst a rozvoj nitrobuněčných infekčních agens nevirové podstaty (chlamydie, rickettsia, bakterie, prvoci);
• antiproliferativní efekt (brzdí rozmnožování buněk - zvláště rakovinových; účinné snížení rakovinových leukocytů;. zdroj),
• protinádorový efekt,
• antimutagenní efekt,
• antitoxický účinek,
• efekt ochrany před radiací;
• stimuluje makrofágy a posiluje fagocyty;
• posiluje cytotoxikační působení sensibilisovaných lymfocytů na napadené buňky (target cell - v hematologii anomální červené krvinky vyskytující se při anémii z deficitu železa, při jaterních nemocích a poruchách struktury hemoglobinu; )
• posiluje formování povrchových antigenů;
• zesiluje nebo potlačuje aktivity řady buněčných fermentů;
• zesiluje cytotoxikační působení dvouvláknových RNK;
• tlumí či posiluje produkci protilátek;
• aktivizuje přirozené „zabijácké buňky" (killery) (EKK, EK, NK; působí toxickým způsobem na rakovinové buňky, zefektivňují imunitní systém; funkcí EK v organismu je ochraňovat před rozvinutím rakoviny, infekčních onemocnění včetně virových - čili imunologický dozor;)
• stimuluje uvolnění histaminu z basophilů (leukocyty pohlcující cizorodé částice;)
• zesiluje syntézu prostaglandinů (hormonům podobná látka, skupina lipidových fyziologicky aktivních látek vznikajících fermentativní cestou z některých mastných kyselin, jsou to katalyzátory se zjevnými fyziologickými účinky; jsou např. v mozku, plicích, ledvinách, děloze; mají mnohohostrané funkce, např. vyvolávají stahy hladkého svalstva, agregaci trombocytů; regulují vytváření žaludeční sliznice, která chrání žaludek před poškozením působením trávicích šťáv; narušení sliznice některými léky způsobuje vředy)
• posiluje formování antigenů Human Leucocyte Antigens (HLA), které jsou zakódovány v MHC - major histocompatibility complex. (Rodina genů, která hraje důležitou roli v imunitním systému a rozvinutí imunity; )
• tlumí alergie (hypercitlivost, přecitlivělost) zpožděného typu (rozvíjí se 1 -3 dny zapůsobení alergenu: nastane stažení a zápal tkání)

 

a

Jak se zbavit hlenů z těla

Jak se zbavit hlenů z těla

 

Přihlášení