VETOM Popis

VETOM

VETOM

je svými účinky převratný potravinový doplněk. Nejedná se o lék.

VETOM je jiný než "klasická probiotika", která obsahují bakteriální kmeny dotující kolonie střevní mikrobioty.

Přispívá velmi intenzivně k vytváření  podmínek v organismu nejen člověka, ale i zvířat k tomu, aby se v rámci možností vyléčil sám. 

Jako výhradní dovozce VETOMu do ČR si dovolujeme upozornit, že na trhu mohou existovat i "padělky" účinných přípravků, za které neneseme zodpovědnost. Výrobky námi dodávané musí splňovat legislativní normy včetně českého popisu na krabičce a označení distributora (ANIKAMAX). 

Viz také  historie VETOM

    Základ VETOMu byl v minulosti vyvinut v Rusku na základě armádního zadání a měl za úkol ochránit člověka před následky  biologického a chemického útoku. Po změnách v 90. letech byl výzkum odtajněn a VETOM se začal šířit komerčně.
    Na trhu je VETOM hodně neznámý, přitom jeho účinek nesrovnatelně předčí běžně dostupné přípravky (naše vlastní zkušenosti i zkušenosti klientů). Jeho účinky se znatelně projevují dokonce i u lidí, kteří prošli vším dostupným a kteří se povařují za „vyčištěné" i „detoxikované". O klientech s potížemi nemluvě.
    Základem VETOMu jsou vybrané kmeny přírodních bakterií (Bacillus subtilis, Bacillus amyloliquefaciens) působící velmi účinně primárně v trávicím systému člověka i zvířat. Byly ale provedeny pozitivní testy např. u včelstev.

V minulosti Vetom obsahoval bakterie Bacillus licheniformis, ale užití těchto bakterií je již zastaralé. Výrobní závod u Novosibirska disponuje obrovským všdeckotechnickým zázemím a ve vývoji nemá konkurenci.

Upozornění - jiné kmeny bakterií s týmž názvem nemusí být vůbec funkční jako U VETOMU nebo mají trochu jiné vlastnosti - jsou slabší. Proto výroky udávající, že jsou "také na" Bacillus Subtilis bez přesného označení funkčního kmene (u Vetomu VKPM B-10641) může být pouhý marketingový tah.  


    Sekundárně dochází k velmi účinnému zvýšení činnosti systému obranyschopnosti.

Proč Vetom?

    Pohledem laika - od narození máme orgány čisté, nastavené pro správnou funkci. Organismus pak budujeme jídlem složeným především ze jiných organismů, rostlin nebo živočichů. Už v ústech se při správném žvýkání a proslinění potravy rozloží škroboviny na jednoduché cukry, v žaludku se rozloží bílkoviny na aminokyseliny, tuky na mastné kyseliny. Tyto se pak přesunou do střev a pak vstřebají do cév. Kolují v krvi, organismus si z nich buduje svaly, kůži, nehty a jiné tkáně nebo slouží jako zdroj energie. Náš žaludek ale nemá zuby a špatně rozkousanou potravu většinou nedokáže řádně rozštěpit. V žaludku a zejména ve střevech zůstávají na stěnách usazeniny, ucpávající vývody z pankreatu a žlučníku. Orgány přestávají fungovat, objeví se písek, kameny a cukrovka. Tlusté střevo ztrácí svou pružnost a mění se na kvasící a zahnívající úložiště. Přidává se zácpa, plynatost. Podobný proces se odehrává v cévách, které ztrácejí pružnost. Začíná se zvyšovat krevní tlak, zvyšuje se rozdíl mezi spodním a horním nebo se zvyšuje spodní hodnota nebo tlak kolísá. Usazeniny se objevují i v ledvinách, na nervových vláknech, v chrupavkách a mezerách kloubů, očních a sluchových strukturách. Lidské orgány po letech mají mnoho usazenin, které způsobují naše potíže - takzvané civilizační nemoci. Imunitní systém nestačí "hasit požáry", které v těle vznikají, postupně ztrácí schopnost "vyčmuchat" a zničit často maskované původce infekcí a jejich skrýše. 

    Takže potřebujeme v těle uklidit a znovu aktivizovat řady "vnitřní policie". V tom tělu pomáhají některé bakterie. Procesem, který funguje v přírodě. V čisté přírodě. A tu aby pohledal.


Stručně - v čem je VETOM jedinečný?
1. Ryze přírodní, bezkonkurenční produkt - a není to lék
2. Účinně působí  ve střevním systému.

3. Převratně přispívá ke zvyšování schopnosti těla bránit se proti nežádoucím vlivům škodlivých mikroorganismů
4. Je cenově dobře dostupný pro běžného občana
5. Nelze jej předávkovat
6. Nemá vedlejší účinky
7. Nastavuje celý organismus pro účinnou samoléčbu.

Základní způsob užívání

Prosím nekombinujte s poznatky z jiných webových stránek - máme postupy prokonzultované přímo s výrobcem!

 

Doporučujeme následující 

fv

  • VETOM zapíjíme  zejména ráno, ale i přes den teplou vodou (Čaje jsou méně vhodné, ostatní nápoje ještě méně) a to v dostatečném množství
  • Dostatečné množství potřebné vody poznáte podle zabarvení moči, která by měla být bezbarvá, průzračná. Nejtmavší moč bývá ráno nebo po užití přípravků, které ji zbarvují (např. vit. skupiny B)

Důležité poznámky:

  • Pokud zapomenete jednu dávku, vezmete za hodinu dvě. Nedoporučujeme systematicky brát dvě a více tobolek najednou a snižovat tak počet denních dávek - snížíte tím účinky
  • Pokud užíváte VETOM kapky, platí, že jedna tobolka se rovná 4 kapkám

Užití dalších přípravků:

Ostatní přípravky užívejte dle návodu. Návod a dávkování zde uvedené jsou doporučeny od výrobce. Příbalové letáky udávají mezní spodní hodnoty !  Na našich webinářích a případně v diskusi sledujte varianty, které vás jistě obohatí, abyste mohli využít celou škálu účinků, kterou VETOM přípravky poskytují.  

Otázky:

Má Vetom vedlejší účinky? Vetom je bezpečný. Vedlejší účinky nebyly prokázány.

Je možno se Vetomem předávkovat? Nebyly detekovány žádné problémy ani při nadměrném použití přípravku.

Co mohu očekávat během užívání?  Čištění a rekonstrukci nejen trávicího systému, ale postupně celého organismu. To s sebou přináší průvodní jevy které jsou naprosto přirozené. Nejedná se ale o vedlejší účinky zaviněné přípravky! Zvýšení SCHOPNOSTI TĚLA bránit se se projevuje i tím, že náš systém odhaluje staré, zapouzdřené, zamaskované problémy i jejich původce, ložiska, které ve zdravém těle nemají co dělat.

1) Během kúry lze někdy sledovat zesílení projevů - vznikají bolestivé pocity v různých orgánech. Přichází bolestivý signál z míst lokalizace „chronických defektů". Může začít bolet zub, prst, kotník, cokoliv. Doporučujeme při těchto potížích použít techniku cumlání oleje, která dané příznaky dokáže často účinně zmírnit. 
Pokud to nezvládáte, je žádoucí postoupit vyšetření na odpovídajícím lékařském středisku a dle výsledku vyšetření přijímat opatření k léčení chronického onemocnění.
2.) Někdy se objeví průjem nebo zácpa; nakonec však prakticky vždy vyměšování normalizuje.
Tento projev je spojen s procesem normalizace v trávicím traktu. Jeho různorodost (nepředvídatelnost) je dána mnohorodostí mikrobiotických společenství v trávicím traktu u jednotlivých lidí, a následně nejednoznačnou reakcí organismu na průběh jeho rekonstrukce.
3.) Často je sledována změna barvy a zápachu moči, zápachu a intenzity vylučování potu.
Tento efekt je způsoben intenzivním vyplavováním toxinů z organismu (produkty rozpadu škodlivé mikroflóry, produkty buněčného metabolismu organismu atd.)
Po ukončení kúry má být moč průhledná, bez viditelných přísad a bez ostrého zápachu. Není-li dosaženo tohoto výsledku, je třeba provést vyšetření, není-li přítomná chronická nemoc, v odpovídajícím zdravotnickém ústavu.
4.) Jindy se při procesu terapie na kůži objeví osypky nebo vyrážka. Pravděpodobná příčina tohoto jevu je nadmíru aktivní vylučování toxinů přes kůži. V rámci procesu terapie vyrážka vždy pomine.
5.) Bylo zaznamenáno, že v procesu terapie a nějakou dobu po ní se při přijetí alkoholu podstatně obtížněji objevuje efekt opilosti, efekt „kocoviny" není prakticky nikdy. Zejména u preparátů obsahujících Bacillus Subtilis.

Na trhu jsou přípravky, které obsahují také ty samé bakterie. Jaký je rozdíl?

Bacillus Subtilis má různé kmeny, a ty, které používá Vetom, jsou mnohem dál v účinku než zastaralé laboratorní kmeny, které používají jiní producenti. Takže nejsou bakterie jako bakterie. 

Bakterie obsažené v přípravcích VETOM jsou extrahovány z půdy v ekologicky čistém kraji Sibiře. Bakterie Bacillus subtilis je způsobilá produkovat  velmi prospěšnou a účinnou látku.

 

a

Jak se zbavit hlenů z těla

Jak se zbavit hlenů z těla