01 Vetom 1.1

01 Vetom 1.1

Biologicky aktivní probiotikum Vetom 1.1

510 Kč

Výrobce: ООО НПФ «Исследовательский центр»

Návod k použití Informace v ruském jazyce zde: http://vetom.ru/index.php/bad-vetom-1-1

Složení
1 dávka doplňku stravy (1 tobolka) obsahuje: kukuřičný extrakt - 133 mg; bramborový škrob - 100 mg; sacharóza (práškový cukr) - 67 mg; suchá kultura probiotických mikroorganismů Rekombinantní kmen Bacillus subtilis VKPM B-10641 (DSM 24613), 1x109 CFU / g - 30 mg.

Popis

Efekt zajišťují vlastnosti bakterií Bacillus subtilis, které se reprodukují hlavně v tlustém střevě, vylučují: proteolytické, amylolytické, celulolytické enzymy; pomáhají tělu s interferonem a-2 lidským leukocytem; bacitracin, potlačující růst a vývoj patogenní a oportunní mikroflóry; jiné biologicky účinné látky. Protože tento proces střevní mikrobiální prostředek se převádí na odpovídající evolučně současné normy, očistí se od její stěny od nestravitelných zbytků potravin, které podporuje aktivní vylučování toxinů z těla, plynulý přísun biologicky aktivních látek a živin. Pod vlivem Vetom 1.1 se normalizuje metabolismus, trávení a absorpce biologicky aktivních složek potravy v gastrointestinálním traktu.

Rozsah aplikace

Doporučuje se jako biologicky aktivní přísada do potravin jako další zdroj probiotických mikroorganismů pro zlepšení fungování gastrointestinálního traktu a obnovení střevní mikroflóry.

Způsob aplikace

Dávky najdete v kapitole O VETOMU. Doporučujeme individuální konzultace nebo se informujte na našem webináři.

Kontraindikace

Individuální intolerance ke složkám léku.

Zvláštní instrukce

Použití během těhotenství a laktace je možné po konzultaci s lékařem.
Neovlivňuje schopnost řídit vozidla nebo potenciálně nebezpečné mechanismy.

Forma 

10 tobolek o hmotnosti 0,33 g v sadě, 5 sad v kartonové krabici, pokyny k použití jsou přiloženy.
 

Podmínky skladování

Skladujte při relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 75% a teplotě nejvýše 30 ° C.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti 2 roky od data výroby.
Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.
Doplněk Vetom 1.1 není léčivý přípravek.

 

Odborné články k VETOMU: Interferon v kaskádě cytokinů

Dobrý den paní Martino, v případě, ...

, 21. 5. 2019 10:55:25

Dobrý den paní Martino, v případě, že jste během základního balíku nepociťovala žádné změny, které jsou uvedeny v našem popise braní VETOM, můžete přejít na preventivní režim. Otázka je, co si slibujete od braní poze VETOMu 1.1. Denní dávka záleží také na tom, v jakém jste stavu - zda je to jenom prevence. Obecně lze preventivně brát od 5 do 10 tobolek po jedné v průběhu celého dne. Vždy po 10 dnech 5 - 20 dní pauza. POkud máte potíže, je dávkování zcela jiné a bylo by dobré zavolat.

Dobrý deň,už som brala základný bal...

, 20. 5. 2019 21:49:16

Dobrý deň,už som brala základný balík vetomu, ale chcela by som brat teraz len vetom1, poradíte mi koľko denne by mi stačilo na prevenciu, Ďakujem za odpoveď

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení