15 Vetomgin 8.21

15 Vetomgin 8.21

Biologicky aktivní přípravek Vetomgin 8.21

180 Kč

Výrobce: ООО НПФ «Исследовательский центр»

Návod k použití   Informace v ruském jazyce: http://vetom.ru/index.php/bav-vetomgin-8-21

Složení
1 dávka (1 tableta šumivé BAS) zahrnuje: potravinářské přísady: E500 - E330 a 1200 mg - 750 mg; suché kultury probiotických mikroorganismů Bacillus subtilis kmen VKPM B-10641 (DSM 24613), Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10642 (DSM 24614), Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10643 (DSM 24615) s titrem nejméně 1x106 CFU / g - 50 mg .

Popis
Účinek je zajištěn vlastnostmi složek, které tvoří Vetomgin 8.21. Pod jejich vlivem je u každého člověka vytvářeno optimální mikrobiální složení ve střevech a aktivován Krebsův cyklus. V důsledku tohoto procesu se optimalizuje práce systémů, které chrání tělo před vnějšími nepříznivými vlivy , včetně infekčních mikroorganismů. Optimalizuje se práce i regulačních systémů v těle zajišťujících aktivní zásobení buněk těla kyslíkem; vytváří se energetická rezerva; aktivuje se syntéza pro organismus životně důležitých molekul, jako jsou aminokyseliny, sacharidy, mastné kyseliny, a další.
Rozsah aplikace
Doporučuje se jako další zdroj probiotických mikroorganismů pro zlepšení kvality života.
Způsob aplikace
Doporučuje se při potížích 7 šumivých tablet postupně v průběhu dne, celkem po dobu 10 dnů (7 balení). Jedna tableta se rozpustí ve sklenici vody 1-2 decilitry. Tablety nepolykejte, nežvýkejte, nerozpouštějte v ústech.

Preventivně lze užívat 7 tablet postupně během dne po dobu 10 dnů. 

Kontraindikace
Individuální nesnášenlivost součástí přípravku.
Zvláštní instrukce
Použití během těhotenství a laktace je možné po konzultaci s lékařem. Přípravek Vetomgin 8.21 neovlivňuje schopnost řídit vozidla nebo potenciálně nebezpečné mechanismy.

Forma
15 šumivých tablet o hmotnosti 2 g každá, vždy 3 tablety zabalené v pergamenu. Návod k použití je přiložen. Baleno v krabici z kartonu.

Podmínky skladování
Skladujte při relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 75% a teplotě nejvýše 30 ° C.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti 4 roky od data výroby.
Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.
Přípravek Vetomgin 8.21 není lék.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti