VETOM Zkušenosti klientů

Reference

Náš tip: Chcete-li zkušenosti z Ruska, kterých je mnohem víc, dejte si do Google vyhledávače "Bетом - отзывы"

 

Tak Vetom asi opravdu dělá zázraky. Manželovi teď 2x nemohli dát chemošku kvůli špatné krvi a napsali, že když bude pokračovat intolerance, ukončí léčbu. Nasadila jsem Vetom, dnes už mohl chemo dostat.
Navíc nikdo nechápe, že po 22 měsících bez operace (nešlo to kvůli umístění nádoru) nemá ještě metastázy.A mně se daří hýbat víc rukou po zlomenině ramene a to od doby,kdy jsem začala Vetom brát s nim.

(Eva, Hradec Králové)

Asi pred rokem a pul mne byla diagnostikovana Parkinsonova choroba, predepsany postupne troje ruzne prasky spolu s ujistenim, ze nemoc je nevylecitelna, s cimz jsem se nesmirila a bojuji. Tezko mohu presne rici, co mne pomohlo. Nejprve jsem uzivala peptidy, pak komlet Vetom 1-4,protoze se mi podle mereni vyrazne zlepsil stav vetsiny organu oproti mereni v lednu 2017 (mereni zari 2017), pokracovala jsem s Vetomgyn a Prasky Komarova. Beru hormony, ktere mi predepsal doktor po kterych me boli zaludek, tlak mne po ranu klesa na zajimavych 80/50 a padaji vlasy. Po prascich Komarova me zaludek bolet temer prestal a upravila se mi celozivotni zacpa na normalni stolici. Jako bonus jsem se zbavila alergii, ktere mne zneprijemnovaly zivot. Piji pristrojem upravovanou vodu, ktera navic po chvili srovna i tlak. Dale uzivam Schindeleho mineraly, diky kterym mne krome jineho prestaly padat vlasy. Je toho hodne, co je treba udelat na zachranu zdravi, dostane-li se clovek do rukou zdravotnictvi a jeho chemie. Detoxikace probihala tak, ze mi z nosu tekla voda. Ne ryma - proste voda. To se dalo vydrzet.
Nemoc se me jeste drzi, ale pocituji vyrazne zmeny k lepsimu. Az se zbavim leku, nebude mit Vetom zdaleka tolik prace jak nyni.

(Eva, 62 let, Trier)

DOBRY DEN, TAKZE VETOM 1.1 MI NESKUTECNE POMAHA.VYKASLAVAM NESKUTECNE A VYSMRKAVAM HRUZU CO JE ULOZENA ZA NEKOLIK LET.BRALA JSEM NESKUTECNE MNOZSTVI LEKU NA ASTMA A NA ALERGII A DIKY VAM A HANICCE NEBERU NIC .JENOM VASE A JE MI UZ DOBRE,PROTOZE BYCH SE UDUSILA A BYLA OTRAVENA TEMA CHEMICKYMA HRUZAMA,KTERE MI NEPOMAHAJI.BERU TED DRUHE BALENI VETOMU A MUZU DYCHAT.JE ASI DULEZITE PRVNE BRAT VETOMGIN 8.21.DEKUJI VAM,ZE TAK SUPROVE VYROBKY DOVAZITE.MEJTE SE HEZKY A PREJI KRASNY A USPESNY DEN. 

(Jaroslava 56 let, Prostějov  SMS zpráva)

Behem zakladni kury Vetomu se mi objevily opary, ktere za 3 dny zmizely. Pouzivala jsem na ne i mast Bioseptin. Jinak zadne vetsi priznaky, jen se na par dni objevil prujem. Pozoruji narust energie.

(Vera, Praha)

-----

Interview se 2 uživatelkami Vetom (Morava):

-----

 Během chřipkového období jsem pobýval v zaměstnání mezi kolegy i dětmi, mnoho z nich onemocnělo a měli poměrně těžký průběh. Já jsem zůstal zdravý.

(Josef, 63 let, Severní Morava)

 

Před příchodem očekávané vlny nachlazení beru preventivně Větom 1.1 a jsem zcela v pohodě. Pokud se objeví škrábání v krku nebo náznaky rýmy, vezmu 10 tablet denně a použiji Nozdrin sprej do nosu. Žádná viróza mne nepřemohla.

(Jiřina, Olomouc)

 

Na mykózy v pochvě naprosto úžasné. Vetomgin a vnitřně Bioseptin. Po týdnu bez potíží

(Uživatelka si nepřála být jmenována)

 

Bioseptin v gynekologii
Obvod vojenská nemocnice № 333 Novosibirsk

V gynekologii na oddělení 333 GPB se léčilo 21 pacientů na zánětlivá onemocnění (endometritidy, adnexitidy, kolpitida). Ve 100% případů ve vzorku výtěru na flóru pochvy, děložního hrdla byl detekován velký počet leukocytů, Chlamydia, Gardnerella, Candida mycelia. Použita tradiční hojicí mast Bioseptin na vaginální dezinfekci.
Závěr: Použití masti Bioseptin pro účely vaginální dezinfekce na zánětlivá onemocnění u 95% případů mělo pozitivní výsledek do 10. dne léčby.

-------------

(Natalia)

Vždy v naší lékárničce
Manžel mi na ruce Bbioseptinem odstranil projevy ekzému.Plochy výskytu byly dost velké, než jsme koupili tuto mast. Dalo by se říci, že mne to přivádělo k k zoufalství. Ekzém se zklidňoval, ale pak zas dával o sobě vědět. Po užití Bioseptinu ložiska zánětu rychle mizela. Máme tato mast doma. Jak zde již bylo zmíněno, můžete ji použít v různých případech, mít ji po ruce je pohodlnější.

22 duben 2016, 15:56
(Host)

Bioseptin gel je zázrak! Trpěl jsem akné v období dospívání. K udržení normálního vzhledu jsem musel dělat širokou škálu procedur s tuctem různých přípravků. Nyní díky Bioseptinu vše je 10 krát jednodušší. Ráno a večer jsem jej nanesl na vyčištěnou pleť a hotovo. Už po prvních několika dnech se kůže začala čistit. Malé pupínky okamžitě zmizely. Velké se udržely déle, ale také zmizely. I nadále jej budu používat k prevenci.

16 březen 2016, 17:29
(Maria)

To pomohlo
V letošním roce, abych přežil chřipkovou epidemii, mi pomohla Bioseptin mast, na kterou chci sdělit svůj názor. Upřímně řečeno, zpočátku jsem byl opatrný, ale když mi to sestra doporučila, tak jsem se vzdal odporu. Stačí dát trochu prostředku dovnitř nosu a imunobariéra je aktivována! Překvapivě, tento jednoduchý prostředek mi nedovolil ani kýchat, když se všichni ostatní hroutili s chřipkou a SARS.

25 únor 2016, 12:34
(Anja)

pozoruhodný efekt
Použití Bioseptinu na akné na tváři, když se objeví v období hormonálních změn. Bioseptin je dobrou pomůckou, má skvělé účinky je to přímo zázrak. Poradil jsem to své přítelkyni, ona jej použila taky. Já ani nevěděl, že vyrábíme v Rusku takové úžasné produkty. Lepší než jakákoli mast z dovozu.

17 únor 2016, 12:13
(Zara )

Rychlá úleva a úplné obnovení pleti
Bioseptin jsme poprvé koupili, když se mému manželovi zhoršila lupénka. Recenze mluví o účinnosti masti u  téměř všech kožních lézí. Velmi rychle se výskyt problémů nejprve snížil, a pak téměř úplně zmizely. Mazání se provádí preventivně. A v poslední době, doslova mě Bioseptin zachránil před spálením. Okamžitě jsem ho aplikoval na kůži, a druhý den tam byl žádná bublina, žádný bolák. Pouze červená skvrna, která za den úplně zmizelaí.

16 prosinec 2014, 13:51
(Alain)

----------------------

Borrelie

Před třemi lety mi byla diagnostikovaná borelióza. Zkoušela jsem všechno, i nanotechnologie (XY - z etických důvodů nezveřejňujeme, pozn. red.), které na to prý zabírají. Dost mě to stálo peněz a výsledek žádný. Dokroři chtěli abych pořád brala antibiotika, ale už mě z toho bylo špatně. U Vetom jsem si řekla, že je to zas nějaké lákadlo na lidi, ale byla jsem zvědavá, co je tak silného, že to zabrání i epidemii. Nechala jsem vysadit antibiotika a po po čtyřech sériích Vetomu jsem jak na jiném světě. Ale dost mě to během braní potrápilo. Chápu, že se tělo muselo dát do pořádku,jak to slyšíme z webinářů. 

(Marie, 57 let Severní Čechy)

 

Infekce

Brala jsem několik měsíců různá antibiotika na infekce v těle. Pořád nějaké nachlazení, výtoky, slabost, bolesti hlavy. A pořád se to vracelo. Já nejsem žádný slaboch ale tohle už bylo moc. Musela jsem taky chodit do práce a starat se o děti. Byla jsem na vyšetření u jednoho pána, co mi řekl, že musím zvýšit imunitu. Brala jsem od něj nějaký speciální vitamín C, peruánské byliny, a nic.

Vetomu jsem nevěřila, ale pak už ze zoufalství člověk zkusí cokoliv. No a světe div se, najednou mě to staví na nohy. Vetom 1,1, 4,3 a pak ten prášek Komarova. A řídím se radami, aby mne nevysávalo okolí. Moc díky, už jsem nevěřila.

(Radana, 37 let, Praha)

 

Přestaly mi smrdět nohy. Beru Vetom a mažu si Bioseptin mezi prsty. Věrty bez zápachu po prvních 10 dnech.

(Ruda, 60 let, Severní Morava)

 

Diabetes II. typu

Po Vetomu a bylinkách, které jsem k nim měla doporučené, se mi začala snižovat glykemie. Teď už jsem po roce bez cukrovky, ale musím si trochu hlídat stravu. Měla jsem ranní glykemii před rokem až 16!

(Z., 66 let, VČ kraj)

 

Rakovina

Jak uvádí výrobce, chemo tentokrát snáším daleko líp. Beru Vetom 1,1 větší dávky a taky prášek Komarova. Další podrobnosti o mém stavu nechám zveřejnit ž se z toho vyhrabu. Jak jsem se dočetl v odborných ruských materiálech, mám docela šanci. Díky za váš čas.

(Vladimír, Nad 60 let, Liberecko) 

 

Díky za Vetom! Brala jsem různá probiotika a netušila jsem, že je v tom takový rozdíl. Žádné nachlazení, žádné čepy na mandlích, žádné polehávání. Manžel je trochu pozadu, ale už se taky nechal přesvědčit.

(Jana, VČ kraj)

Další reference brzy přiložíme - posílejte také, pomůžete ostatním

 

 

Přihlášení